Budapest
(Budapest megye)

CNC Gépkezelő – Budapest (Berlini betanulással)

A Siemens Energy Kft-hez keresünk CNC gépkezelő munkakörbe új kollégákat Budapestre berlini betanulással! Ha szeretnél előrelépni a szakmádban és nyitott vagy új dolgokat is tanulni néhány hónapig Berlinben, ahol természetesen szállást is biztosítunk, akkor jelentkezz most!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

Betanulás alatt Berlinben:

  • Magas alapbér + napidíj
  • Ingyenes szállás apartmanokban vagy több szobás lakásokban
  • Teljes közlekedés költség fedezése
  • Havi egyszeri fizetett hazautazási lehetőség

Betanulást követően Budapesten:

  • Kiváló juttatási csomag, magas alapbér
  • Teljesítmény bónusz
  • Délutáni és éjszakai műszakpótlékok
  • Cafeteria évente több mint 500 000 Ft értékben
  • Évi 2-4 nap extra szabadság
  • 13. havi telephelyi prémium
  • Munkatársi ajánlási prémium
  • Szálláslehetőség
  • MÁV / Volán menetjegy- és bérlet költségtérítés 15 Ft/km útiköltség-térítés autóval való bejárás esetén
  • További versenyképes, béren kívüli juttatási lehetőségek

Mi lesz a feladatod?

  • Gépek beállítása/kezelése
  • Korrekciózások elvégzése CNC gépeken mérési protokollok alapján
  • CNC megmunkáló-programok, műszaki rajzok értelmezése, szerszámok cseréje
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Befogókészülékek cseréje
  • Alkatrészek mérése kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonnal
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése
  • Megmunkálási lépések dokumentálása vállalatirányítási-rendszerben

Mit várunk el Tőled?

  • CNC gépkezelői/programozói végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Három műszakos műszakrend vállalása

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Heidenhein, Siemens, Fanuc, vezérlések ismerete
  • Emelőgép kezelői végzettség (daru kezelő)

Céges buszjárat

  • Apc
  • Budapest
  • Hatvan
  • Lőrinci
  • Pásztó
  • Petőfibánya
  • Selyp
  • Zagyvaszántó

Mit érdemes tudnod a cégről?

Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese budapesti székhelyű multinacionális partnerünknél!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával
Szállással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás