Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Budapest
(Budapest megye)

CMM Gépkezelő – Berlin és Budapest

A Siemens Energy Kft-hez keresünk CMM gépkezelő munkakörbe új kollégákat! A betanulás Berlinben történik, ami 6-18 hónapig tart, egyéni kompetencia alapján, majd a betanulás után Budapesten tudsz dolgozni ebben a munkakörben! Természetesen szállást és ellátást biztosítunk Neked Berlinben, és miután hazajöttél, Budapesten is kapsz szállást, ha szeretnél!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

Betanulás alatt Berlinben:

  • Berlinben, tervezett indulás 2023. januártól folyamatosan delegációs terv alapján. (6-18 hónap,egyéntől függően)
  • Alapbért duplázó plusz napidíj
  • Berlini tartózkodás idejére ingyenes szállás: apartmanokban vagy több szobás lakásokban
  • Berlinen belüli közlekedés költség fedezése
  • Havi egyszeri fizetett hazautazási lehetőség

Betanulást követően Budapesten:

  • Tisztességes, átlagon felüli alapbér
  • Teljesítmény bónusz
  • Délután és éjszakai műszakpótlékok
  • Cafeteria (évente több mint 500 000 Ft!)
  • Évi 2-4 nap extra szabadság (munkanap áthelyezések nem ledolgozandók)
  • 13. havi telephelyi prémium (vállalati célok teljesülése esetén)
  • Munkatársi ajánlási prémium
  • MÁV / Volán menetjegy- és bérlet költségtérítés 15 Ft/km útiköltség-térítés autóval való bejárás esetén
  • További versenyképes, béren kívüli juttatási lehetőségek.

Mi lesz a feladatod?

  • Gázturbinák égőfej-gyártása során gyártásközi és végellenőrzések elvégzése CMM mérőgépen,előkészített programok alapján (Metromec CM3.8 programkörnyezetben).
  • Gyártáshoz használt befogó készülékek ellenőrzése és kiértékelése CMM mérőgépen.
  • Gyártás támogatása elsősorban méréssel kapcsolatos tevékenységgel.
  • Műszaki rajzok, tűrések önálló értelmezése.
  • Mérési adatokkal kapcsolatos kiértékelések elvégzése (pl.: gage R&R).
  • Részvétel fejlesztési projektekben.
  • Vizsgálati dokumentumok, jegyzőkönyvek pontos elkészítése.
  • Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása.

Mit várunk el Tőled?

  • Forgácsoló vagy CNC gépkezelői végzettség
  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzok, tűrések önálló értelmezése
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) alapfokú ismerete
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Három műszak vállalása
  • 6 – 18 hónap közötti betanulási idő
  • 2 éves tanulmányi szerződés vállalása ( végső hazaérkezéstől számítva)

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • További mérő programok ismerete: Zeiss, PcDmis, Quindos
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás

Céges buszjárat

  • Apc
  • Budapest
  • Hatvan
  • Lőrinci
  • Pásztó
  • Petőfibánya
  • Selyp
  • Zagyvaszántó

Mit érdemes tudnod a cégről?

Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese budapesti székhelyű multinacionális partnerünknél!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával
Szállással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás