Kecskemét
(Bács-Kiskun megye)

Betanított gépkezelő – Kecskemét

Egy olyan vezető globális technológiai vállalathoz kínálunk betanított gépkezelő állást, amely ösztönzi a társadalom és az ipar átalakulását egy hatékonyabb és fenntarthatóbb jövő megvalósítása érdekében.
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Ingyenes céges buszjáratok vagy támogatott bejárás
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Év végi bónusz lehetősége (13. havi fizetés)

Mi lesz a feladatod?

  • Fröccsöntő gépek kiszolgálása
  • Csomagolás
  • Kötegelők hibájának felismerése
  • Vágógépek kezelése
  • Dokumentálás
  • Minőségellenőrzés
  • Ragasztás
  • Vészvilágító lámpatestek és vészvilágító rendszerek gyártása
  • Kábelkötegelő csomagolása
  • MINDEGYIK FELADAT KÖNNYEN BETANULHATÓ!

Mit várunk el Tőled?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 12 órás műszak vállalása

Céges buszjárat

  • Fülöpjakab
  • Helvécia
  • Hetényegyháza
  • Jakabszállás
  • Kecskemét
  • Kerekegyháza
  • Kunszállás
  • Ladánybene
  • Lajosmizse
  • Nagykőrös

Mit érdemes tudnod a cégről?

Egy vezető globális technológiai vállalat, amely ösztönzi a társadalom és az ipar átalakulását egy hatékonyabb és fenntarthatóbb jövő megvalósítása érdekében. Az energetikai, robotikai, automatizálási és hajtás portfólióinak különböző szoftverekkel való összekapcsolásával kitolja a technológia határait, hogy ezzel a teljesítményt új szintre emelje. A kiválóságáról több mint 130 éve jól ismert cég sikerességét a világ több mint 100 országban foglalkoztatott 110 000 tehetséges munkatársa garantálja.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Szakma nélkül
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás