Tószeg
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök – Tószeg

Beszállítói minőségbiztosítási mérnököt keresünk Tószegre a hazai kerékpárgyártás központjába! A 760.000 m2 területen fekvő 24.000 m2-es tószegi gyár létszáma elérheti akár a 700 főt is.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Célprémium
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Rezsi támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatosan fejlődő ipari környezet
  • Vállalati rendezvények
  • Tesztkerékpár használata
  • Egészségmegőrző juttatások és szolgáltatások
  • Átfogó betanulási program
  • Folyamatos képzési lehetőség
  • Angol tanfolyam

Mi lesz a feladatod?

  • Napi szintű kapcsolattartás a központi SQA csapattal
  • Beszállítói reklamációk kezelése, intézkedések nyomonkövetése
  • Beszállítói minőségi értékelések készítése és havi szintű riportálása
  • Folyamatos kommunikáció a beszállítókkal
  • Beszállítói problémák esetén válogatások koordinálása

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office programok
  • Önálló és proaktív munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Autóipari tapasztalat

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 18 országban – köztük Hollandiában, Németországban, Franciaországban, Törökországban, Kínában – közel 3400 főt foglalkoztat. A csoport vezető szerepet tölt be a kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők közép- és felsőkategóriás szegmenseiben Nyugat-Európában, az Egyesült Királyságban és az Amerikai Egyesült Államokban. A bevétel tekintetében piacvezető Európában.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás