Budapest
(Budapest megye)

Anyagkönyvelő logisztikus – Budapest

Anyagkönyvelő logisztikus kollégát keresünk a Siemens-hez, legalább középfokú műszaki szakirányú végzettséggel! Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag vár rád!
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
  • Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok (műszakpótlék 40%)
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bruttó 504.000 forintos éves cafeteria-keret
  • Éves bónusz
  • Lojalitás bónusz
  • Szociális juttatások
  • Munkábajárási támogatás
  • Kockázati életbiztosítás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Tiszta munkakörnyezet, modern gépparkkal
  • Minőségi munkaeszközök és munkaruházat
  • Telephelyen belüli étkezési lehetőségek és felszerelt konyha
  • Munkáltató által biztosított szállás
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Új belépőink gyors és zökkenőmentes beilleszkedése érdekében struktúrált betanítási program, saját szakmai mentorral (segítő társ) és tananyagokkal
  • Folyamatos képzések
  • Folyamatos belső álláspályázati lehetőségek kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez
  • e-bike bérlési támogatás
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények

Mi lesz a feladatod?

  • A területre beérkező anyagok készletre vétele az SAP rendszerben (MM/WM)
  • Gyártási rendelések anyag igényeinek kiszolgálása
  • Eltérések korrekciója az SAP rendszerben
  • Napi anyagfogyások figyelése, kikönyvelése
  • Transfer rendelések és átkönyvelések koordinálása, ellenőrzése
  • Napi kommunikáció a LOG&VRBAU csoportvezetővel
  • Javító ötletek kidolgozása, előterjesztése
  • Raktári rendszer ellenőrzése, koordinálása
  • Napi szintű együttműködés a logisztikai/termelési műszakvezetővel

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Min. 2 éves releváns (logisztikai, termelési) szakmai tapasztalat
  • Raktár rendszerek ismerete
  • MS Office programok ismerete
  • Precíz, megbízható személyiség

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • SAP – WM modul ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Emelőgép / targonca kezelői végzettség
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás

Mit érdemes tudnod a cégről?

Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese budapesti székhelyű multinacionális partnerünknél!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával
Szállással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás