Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Tiszakürt
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Üzemvezető – Tiszakürt

A cég fő tevékenysége mezőgazdasági és ipari gépek gyártása. Tiszakürtön található gyártóegységükbe, üzemvezetői pozícióba munkatársat keresünk.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes jövedelem 1 műszakos munkarend
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Emberközpontú, célorientált vezetés
  • Szakmai továbbképzések
  • Jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Üzemanyag költségtérítés 23 ft/km összegben

Mi lesz a feladatod?

  • A műhelyben zajló napi munkafolyamatok tervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Az együttműködés koordinálása a műhely csapata, valamint az értékesítési részleg és a menedzsment között
  • A megbeszélt eljárásoknak és minőségi irányelveknek megfelelő feladatok végrehajtásának biztosítása
  • A munkához tartozó adminisztráció precíz vezetése
  • Tudása, készségei megosztása a műhelyben dolgozó csapattal, emellett aktív részvétel a munkafolyamatokban
  • A folyamatos minőségi munkaszínvonal biztosítása
  • Felel a műhelyre vonatkozó biztonsági és környezetvédelmi előírások betartásáért
  • Riportok készítése a gyártási hibák és a fejlesztések érdekében
  • Közreműködik a gépek továbbfejlesztésében és a vállalat terjeszkedésében

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-5 év gyártókörnyezetben szerzett munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vállalkozószellem
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Szolgáltatás- és ügyfél-orientált hozzáállás
  • Alapos és precíz munkavégzés
  • Csapatmunka iránti elköteleződés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Emberek irányításában szerzett tapasztalat
  • LEAN elvek ismerete

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 2015 óta fiatalos, innovatív szemléletével gyorsan növekvő vállalat, ma már 18 európai országba értékesítenek. Ügyfeleik főként a mezőgazdasági és kertészeti ágazatban tevékenykednek. Zöldterület-ápoláshoz, talajműveléshez és erdőgazdálkodáshoz szükséges gépeket szerelnek össze és értékesítenek.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával
Angol vagy német nyelvtudással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás