Üzemvezető (Tiszakürt)

Megbízónk fő tevékenysége mezőgazdasági és ipari gépek gyártása. Tiszakürtön található gyártóegységükbe, üzemvezetői pozícióba munkatársat keresünk.

Milyen feladataid lesznek?

A műhelyben zajló napi munkafolyamatok tervezése, irányítása és ellenőrzése

Az együttműködés koordinálása a műhely csapata, valamint az értékesítési részleg és a menedzsment között

A megbeszélt eljárásoknak és minőségi irányelveknek megfelelő feladatok végrehajtásának biztosítása

A munkához tartozó adminisztráció precíz vezetése

Tudásod, készségeid megosztása a műhelyben dolgozó csapattal, emellett aktív részvétel a munkafolyamatokban

A folyamatos minőségi munkaszínvonal biztosítása

A műhelyre vonatkozó biztonsági és környezetvédelmi előírások betartatása

Riportok készítése a gyártási hibák és a fejlesztések érdekében

Közreműködsz a gépek továbbfejlesztésében és a vállalat terjeszkedésében

KIT KERESÜNK?

Téged keresünk, ha

Felsőfokú műszaki végzettséged van

Rendelkezel 2-5 év gyártókörnyezetben szerzett tapasztalattal

Angol vagy német nyelvtudásod tárgyalóképes

Felhasználó szintű számítógépes ismereteid vannak

Kiválóan kommunikálsz

Vállalkozó szellemű vagy

Rendszer- és folyamatszemlélettel rendelkezel

Szolgáltatás- és ügyfél-orientált a hozzáállásod

Alapos és precíz munkavégzésre törekszel

Tudsz csapatban dolgozni

Van "B" kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent:

Emberek irányításában szerzett tapasztalat

LEAN elvek ismerete

MIT KÍNÁLUNK?

Versenyképes jövedelmet

1 műszakos munkarendet

Stabil vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget

Emberközpontú, célorientált vezetést

Szakmai továbbképzéseket

Jó hangulatú, fiatalos, támogató csapatot

Azonnali munkakezdést

Munkába járási költségtérítést 23 ft/km összegben