Bérszámfejtő
(Szolnok)

Álláslehetőség egy közel 20 éve folyamatosan fejlődő, nagy múltú multinacionális partnerekkel együttműködő HR szolgáltató cég szolnoki csapatában.

Mik lesznek a feladatai bérszámfejtőként?

Bérszámfejtés

Teljes körű bérszámfejtési és munkaügyi ügyintézés, munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése, letiltások kezelése

Kapcsolattartás

Kapcsolattartás és szoros együttműködés a kollégákkal és hatóságokkal

Adminisztráció

Nyilvántartások vezetése, letiltások kezelése, kimutatások készítése

KIT KERESÜNK?

Önt keressük, ha van:

Munkaügyi, bérszámfejtői végzettség

Legalább fél év releváns munkaügyes vagy bérszámfejtői tapasztalata

Naprakész munkaügyi ismerete

Képessége az önálló, precíz munkavégzésre

Magabiztos Microsoft Office (Excel és Word) ismerete

Előnyt jelent:

Kulcs-Soft program ismerete

Google Drive ismerete

Angol nyelvtudás

Azonnali kezdés

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatának megfelelő, versenyképes fizetést

Cafeteria juttatást

Home office lehetőséget (megbeszélés szerint)

Szakmai fejlődési lehetőséget (tréningek, workshopok, konferenciák)

Családias hangulatú, de dinamikusan fejlődő céges hátteret

Család- és kutyabarát munkahelyet

Jelentkezzen még ma!

Nincs más teendője, mint kitölteni űrlapunkat, mely semmilyen kötelezettséggel nem jár. Kollégáink telefonon keresni fogják a pozíció és egy esetleges személyes találkozó részleteivel.