Minőségbiztosítási mérnök (Szolnok közelében)

Minőségbiztosítási mérnök kollégát keresünk Tószegre, Magyarország legnagyobb kerékpár gyártó üzemébe, amelyet hazánk TOP100 vállalata között tartanak számon.

Mik lesznek a feladataid, mint minőségbiztosítási mérnök?

A gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosítása, részvétel a minőségügyi rendszer működtetésében, tovább fejlesztésben

Részt vesz a reklamációk kivizsgálásában, kezelésében (Hibamód analízis, Core Tool-ok használata, 8D, QRQC, Ishikawa, 5Why)

Kontrollálja és fejleszti az új termékek bevezetésének folyamatát

Figyelemmel kíséri a gyártott termékek minőségi teljesítményét

Részt vesz a termékjavító intézkedések bevezetésében

Ellenőrzi a beszállított termékek minőségét, részt vesz a beszállítói reklamációk kezelésében

TÉGED KERESÜNK!

Milyen elvárásaink vannak?

Felsőfokú műszaki végzettség - (minőségbiztosítási szakirány előny)

Aktív angol nyelvtudás

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Önálló munkavégzés, pro-aktivitás

Hasonló területen szerzett tapasztalat

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes kompenzációs csomag

Melegétkezési támogatás, cafeteria, bejárás támogatása, jelenléti bónusz

Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság

Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség, angol tanfolyam

Munkábajárási költség támogatása, irodai munkarendhez igazodó buszjáratok

Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok

Egészségbiztosítás

Változatos csapat-és közösségépítő programok

Tesztkerékpár használatának lehetősége