Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Kecskemét
(Bács-Kiskun megye)

Targoncavezető – Kecskemét

Légy tagja egy magyar gyökerekkel rendelkező franchise vállalat sikeres csapatának! Jelentkezz targoncavezető pozícióba!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Olyan munkahelyed lesz, amire bátran építheted a jövőd
  • Jó fizetés, amely sosem fog csúszni
  • Fizetésed mellé egyéb bónuszok + pótlékok
  • 4 kg sütőipari termék/hó ingyen
  • Utazási támogatás a bejáráshoz
  • A munkavégzéshez szükséges védőruha

Mi lesz a feladatod?

  • Kész áru ki- és betárazása, belső mozgatása gépi erővel
  • Göngyöleg visszavétel és elszámolásvisszáru átvétele és minőségi átvizsgálás a rakodási terv alapján
  • A készáru összeválogatása és előkészítése átvételre leltározás raktári rend fenntartása

Mit várunk el Tőled?

  • Érvényes vezetőállásos targoncavezetői (3313-as engedély)
  • Több műszakos munkarend vállalása hűtőházi környezetben
  • Büntetlen előélet
  • 3 műszak vállalása (6.00-14:00, 14.00-22:00, 22.00-06:00)

Mit érdemes tudnod a cégről?

Nemzetközileg is elismert, Magyarországon is népszerű partnerünk, egy magyar gyökerekkel rendelkező sütőipari franchise vállalat. 1997 óta folyamatosan fejlődik, valamint több díjat is elnyert. A társadalmi felelősségvállalásban is részt vesz. Rengeteg jótékonysági pénzgyűjtést szervezett, és tehetséggondozó programot is indított. Az elért sikerek az ott dolgozók lelkiismeretes munkájának, és a cég minőségre törekedő üzletpolitikájának egyaránt köszönhető, ezért a munkavállalók megbecsülésére nagy hangsúlyt fektetnek.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás