Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Visonta
(Heves megye)

Műszerész – Visonta

Magyarország legmodernebb búzafeldolgozó gyárába keresünk Műszerészt! Az üzem 250 000 tonna búza feldolgozásával állít elő kiváló minőségű keményítő, glutén, alkohol és takarmány terméket.
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés) egyéni megegyezés szerint
  • SZÉP kártya havi nettó 20.000 Ft az első teljes hónaptól
  • Munkaruha (első naptól)
  • Védőital (víz korlátlan, télen 2 adag tea)
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Ingyenes céges buszjáratok

Mi lesz a feladatod?

  • A gyárban telepített technológiai berendezések, rendszerek műszeres karbantartása, megelőző karbantartási feladatok ellátása szükséges javítások elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetővel, gépkezelőkkel
  • Gépek, berendezések, műszeres hibaelhárítása

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú elektronikai, műszerész végzettség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Önállóság 2 műszakos munkarend

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Forgógépek javításában szerzett tapasztalat
  • Hegesztési tapasztalat
  • Technikusi végzettség
  • SAP ismeret
  • Emelőgépkezelői bizonyítvány

Céges buszjárat

  • Abasár
  • Atkár
  • Detk
  • Domoszló
  • Ecséd
  • Feldebrő
  • Gyöngyös
  • Gyöngyöshalász
  • Gyöngyöspata
  • Gyöngyössolymos
  • Gyöngyöstarján
  • Halmajugra
  • Kál
  • Kápolna
  • Kisnána
  • Kompolt
  • Ludas
  • Markaz
  • Mátrafüred
  • Nagyfüged
  • Nagyút
  • Pálosvörösmart
  • Szűcsi
  • Tarnaméra
  • Tarnazsadány
  • Vécs
  • Verpelét

Mit érdemes tudnod a cégről?

Magyarország legmodernebb búzafeldolgozó gyára, amely évente 250 000 tonna búza feldolgozásával állít elő kiváló minőségű keményítő, glutén, alkohol és takarmány terméket. Megrögződésük, hogy a kiváló szakemberek munkájával tudnak értéket teremteni, amelyre büszkék lehetnek.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás