Pozíció részletei

A cégről, ahol dolgozni fogsz:

A cég, amelyhez a Jobtain most komissiózó munkalehetőséget kínál számodra, a világ több mint 100 országában, 1 300 helyszínen, több mint 76 000 munkatársával a világ egyik vezető szállítmányozó és logisztikai vállalata. A vállalat legnagyobb ismérve a szakterületen belül megjelenő innováció és sokoldalúság. Minden üzleti partnerrel szorosan együttműködve fejleszti üzleti szolgáltatásait.

Ennél a cégnél mindig számíthatsz a biztos fizetésre.  Ez egy olyan munka 8 általánossal, ahol tervezheted a jövőd, és nyugodtan tudod ellátni feladataid, mert mindig számítanak Rád. A szorgos munkavégzés pedig nemcsak szakmai képzésekkel jár, a megszerzett tudás és tapasztalat függvényében előrelépési lehetőséged is lehet. Nem mellesleg céges buszjáratokkal, egész Pest megyéből várjuk a munkavállalókat. Dolgozz heti 5 napban megfelelő eszközöket biztosító, megértő munkaadónál, hosszú távon.

A komissiózó munka betöltésével járó feladatok:

Ebben a pozícióban az egész szállítási folyamat egyik alapját fogod képezni. Legfőbb dolgod a raktárban lévő áruk szakszerű, előírásoknak megfelelő csomagolása lesz. Az összekészített, majd becsomagolt árut végigkíséred a szállításra való előkészítésben.

Elvárások a komissiózó munka betöltéséhez:

  • 8 általános iskolai végzettség, erkölcsi bizonyítvány
  • Raktárban, hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Hosszabb ideig tartó előző munkahelyek
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit cserébe adunk:

  • A Jobtain teljes támogatása személyedre szabva, melyet a helyi Jobtain koordinátorok biztosítanak számodra
  • Bejelentett stabil jövedelem
  • Műszakpótlék
  • Szakmai fejlődés
  • Előrelépési lehetőség
  • Csak 5 napot kell dolgozni egy héten
  • Heti 40 órás bejelentett munkaviszony
  • Próbaidő után cafetéria
  • Állandó éjszakás műszak is választható
  • Munkába járás támogatása, céges autóbuszok Pátyra (Csákvár, Vértesboglár, Szár, Bicske, Etyek, Tatabánya, Csabdi, Mány, Páty, Budapest, Budaörs, Herceghalom, Biatorbágy, Tárnok, Zsámbék érintésével)

Érdekel a munka szakma nélkül? Jelentkezz 1 perc alatt!

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. Az űrlap kitöltése után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindenről tájékoztatnak, amiről tudnod kell.

Nem Neked való ez a komissiózó munka? Akkor kattints ide és nézz körül további munkalehetőségeink között!