Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Visonta
(Heves megye)

Csomagológép kezelő – Visonta

Magyarország legmodernebb búzafeldolgozó gyárába keresünk Csomagológép kezelőt! Az üzem 250 000 tonna búza feldolgozásával állít elő kiváló minőségű keményítő, glutén, alkohol és takarmány terméket.
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés) egyéni megegyezés szerint
  • SZÉP kártya havi nettó 20.000 Ft az első teljes hónaptól
  • Munkaruha (első naptól)
  • Védőital (víz korlátlan, télen 2 adag tea)
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Ingyenes céges buszjáratok

Mi lesz a feladatod?

  • Automata zsákológép és félautomata bigbag töltő kezelése
  • A zsákoláshoz szükséges segédanyagok mennyiségének folyamatos ellenőrzése, és a zsákolási igényekhez igazodva
  • A mintavételezési utasítás szerint eljárva biztosítja a folyamatokat

Mit várunk el Tőled?

  • Minimum középfokú/szakmunkás végzettség
  • Jó állóképesség és problémamegoldó készség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Folyamatos munkarend vállalása

Céges buszjárat

  • Abasár
  • Atkár
  • Detk
  • Domoszló
  • Ecséd
  • Feldebrő
  • Gyöngyös
  • Gyöngyöshalász
  • Gyöngyöspata
  • Gyöngyössolymos
  • Gyöngyöstarján
  • Halmajugra
  • Kál
  • Kápolna
  • Kisnána
  • Kompolt
  • Ludas
  • Markaz
  • Mátrafüred
  • Nagyfüged
  • Nagyút
  • Pálosvörösmart
  • Szűcsi
  • Tarnaméra
  • Tarnazsadány
  • Vécs
  • Verpelét

Mit érdemes tudnod a cégről?

Magyarország legmodernebb búzafeldolgozó gyára, amely évente 250 000 tonna búza feldolgozásával állít elő kiváló minőségű keményítő, glutén, alkohol és takarmány terméket. Megrögződésük, hogy a kiváló szakemberek munkájával tudnak értéket teremteni, amelyre büszkék lehetnek.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás