Vevőkapcsolati adminisztrátor

Logisztikai álláslehetőség a világ egyik legismertebb hűtéstechnikai cégénél, Jászárokszálláson.

Mik lesznek a feladataid?

Kapcsolattartás

Kapcsolattartás vevőkkel rendelés és szállítási ügyekben, tájékoztatásuk a rendelés állapotára vonatkozóan

Rendeléskezelés

Rendelések rögzítése, műszaki konfigurálása, rendelések hiánytalan teljesülésének figyelemmel kísérése

Szállítás intézése

A rendelések gyors és hibátlan kiszállításához szükséges ügyintézések elvégzése

Nyomonkövetés

A rendelések és a raktárkészlet szinkronban tartása, a raktárkészlet változásainak nyomonkövetése

Riportálás

Heti, havi riportok elkészítése és prezentálás vezetőség felé

Folyamatfejlesztés

Az adatok és tapasztalatok birtokában javaslattétel a raktári és rendelési folyamatok optimalizálására

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Logisztikai vagy kereskedelmi főiskolai végzettség

Beszerző vagy ügyfélkapcsolati ügyintéző munkakörben betöltött min. 2 éves tapasztalat

Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod

Magabiztos Excel kezelési ismereteid

Folyamatszemléleted (Képes vagy átlátni egy teljes logisztikai folyamatot)

SAP ismereted (ez nem feltétel, de nagy előny!)

MIT AJÁNLUNK?

Akár havi bruttó 450.000Ft fizetést

Negyedévente bónuszlehetőséget (br. 50.000Ft)

Cafeteria juttatást (br. 180.000 Ft / év)

Munkába járásod támogatását

Csoportos életbiztosítást

Előrelépési lehetőséget

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]