Üzletfejlesztési munkatárs

Budapesti irodánkba keressük legújabb kollégánkat, mint üzletfejlesztési munkatárs.

Mik lesznek a feladataid?

Igényfelmérés

HR szolgáltatásokkal kapcsolatos legújabb igények felkutatása

Kapcsolatfelvétel

Új, lehetséges ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel

Prezentálás

Meglévő értékeink elsajátítása és bemutatása partnercégek döntéshozói számára

Jelentések, riportok

Tárgyalásjelentések készítése a cégvezetés számára a megbeszéléseken elhangzottakról

Szerződéselőkészítés

Árajánlatok, szerződéstervezetek előkészítése, egyeztetése

Képviselet

A cég értékeinek, érdekeinek lojális képviselete

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú szakmai végzettséged

Tárgyalási szintű aktív angol vagy német nyelvtudásod

Minimum 2-3 éves értékesítésben szerzett tapasztalatod

Tapasztalatod az MS Office szoftverek használatában

Kiváló tárgyalási és kommunikációs képességed szóban és írásban egyaránt

Teljesítmény-, eredmény- és sikerorientált hozzáállásod

MIT AJÁNLUNK?

Változatos feladatokat

Családias hangulatú cégkultúrát

Szakmai fejlődési lehetőséget

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]