fbpx

Üzemvezető

Álláslehetőség egy több mint 30 éve működő, biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Közép-Magyarországon!

Mik lesznek a feladataid?

Az üzemi termelés operatív irányítása

Munkaszervezés, műszakok és a műszakrend megtervezése.

Üzemi rend és fegyelem betartatása

Jól szervezett üzemmenet elérése és fenntartása.

A vevői igények teljesítése

Megfelelő magas minőségi és mennyiségi követelmények teljesítése és ellenőrzése.

Gyártási folyamatok

Gyártási folyamatok koordinálása, optimalizálása.

Műszaki problémák elhárítása

A felmerülő műszaki problémák megoldása, gépek folyamatos működésének biztosítása

Termelésvezető támogatása

A termelésvezető munkájának folyamatos támogatása, döntés-előkészítés, javaslattétel.

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Műszaki szakirányú, felsőfokú végzettséged

5 év gyártó-termelő vállalatnál üzemvezetőként szerzett gyakorlatod

Tapasztalatod a következő technológiák valamelyikében: CNC, préselés, hegesztés, porfestés, szerelés

Az ERP rendszert, az internetet, MS Office-t magabiztosan használod

Határozott és döntésképes személyiséged

Strukturált gondolkodásmódod

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő fizetést

Havonta bónuszlehetőséget

7:00-tól 15:30-ig tartó munkavégzést

Kulturált, tiszta, rendezett, európai színvonalú munkakörnyezetet

Nem találtál semmi Neked valót?

REGISZTRÁLJ ÉS SEGÍTÜNK!

Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot, nekik bátran felteheti minden kérdését a pozícióval kapcsolatban.