Ukrán-magyar koordinátor (Budapest)

Álláslehetőség egy közel 20 éve folyamatosan fejlődő,
világhírű partnerekkel együttműködő
HR szolgáltató cég csapatában.

Mik lesznek a feladataid?

Igénybejelentés fogadása a partnercégtől

Külföldi toborzó irodáktól érkező munkavállalók fogadása

Folyamatos kapcsolattartás a hatóságokkal

Külföldi munkavállalók haza- és visszautazásának koordinálása

A munkavállalók adatainak begyűjtése, munkaszerződés kötés

Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel és a kölcsönzött munkavállalókkal

A munkavállalók kiléptetésének előkészítése, a munkaügyi szervezet informálása

Tolmácsolás ukrán - magyar nyelven

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Legalább középfokú végzettség

Ukrán nyelv magabiztos használata

Ügyfélközpontú gondolkodásmód

B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Nagyfokú utazási hajlandóság

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodnak megfelelő bérezést

Cafeteria juttatást az első teljes hónaptól

Munkába járás támogatását

Kiváló csapatot, ahol repül a munkaidő

Csapatépítő programokat

Ingyenes szálláslehetőség