Toborzási munkatárs (Jászárokszállás)

Álláslehetőség egy közel 20 éve folyamatosan fejlődő, nagy múltú multinacionális partnerekkel együttműködő HR szolgáltató cég csapatában. Izgalmas és változatos feladatok várnak rád egy nagyszerű és folyamatosan pörgő csapatban!

Mik lesznek a feladataid, mint toborzási munkatárs?

Az üres pozíciókra való keresések teljes körű lebonyolítása a munkaerő igény beérkezésétől az ajánlattételig​

Rendszeres konzultáció a partnerrel az aktuális munkaerő igénnyel kapcsolatban

Az illetékes vezetőkkel konzultáció a pozícióról és a jelöltekkel kapcsolatos igényekről

Megfelelő jelöltek felkutatása

Álláshirdetések megosztása az erre megadott felületeken

Jelöltekkel való kapcsolat felvétel és kommunikáció

A kiválasztási folyamat adminisztrációja, önéletrajz szűrés, interjú időpontok egyeztetése

A jelöltek bemutatása a partnernek, igény esetén részvétel a közös állásinterjúkban

Új munkavállalók felvétele és az ezzel járó adminisztratív feladatok elvégzése

KIT KERESÜNK?

Téged, ha:

Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

Van már hasonló területen szerzett 1-2 éves gyakorlatod

Jól kommunikálsz és a szervezőkészséged is kiemelkedő

Határozott, sikerorientált, dinamikus személyiség vagy

Rendelkezel felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretekkel

Van B-kategóriás jogosítványod

Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni

Precíz, pontos munkavégzés jellemez

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodnak megfelelő, versenyképes bért

Cafeteriát: nettó 15.000 Ft/hó az első teljes hónaptól

Támogató csapatot, aki mindig mindenben a segítségedre lesz

Rendszeres csapatépítőket

Fejlődési lehetőséget, szakmai támogatást

Mobiltelefont és laptopot

Utazási támogatást

Teljes és alapos betanítást