Termeléstervező

Álláslehetőség egy több mint 30 éve működő, biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

Kapacitás tervezés

A  gyártás vezérlése, továbbá termelési kapacitás tervezés és optimalizálás

Termelési terv készítése

A műszakok számára termelési tervek készítése a vállalat irányítási rendszerben

Kapcsolattartás

Napi kapcsolattartás az értékesítőkkel és a termelési területtel

Határidők betartása

A termeléstervezőhöz tartozó gyártások határidejének felügyelete

Monitorozás

A gyártások monitorozása, a terv és tény adatok rendszeres elemzése

Előrejelzések feldolgozása

Különböző előrejelzések feldolgozása és implementálása a termelési tervbe

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Termeléstervező vagy gyártástervező munkakörben szerzett legalább 1 éves gyakorlatod

Középfokú iskolai végzettséged

Tapasztalat valamely vállalatirányítási rendszer kezelésében

Professzionális szintű Ms Office tudásod

Analitikus gondolkodásmódod

Jó kommunikációs készséged, rugalmasságod

Előnyt jelent:

Felsőfokú műszaki/szakirányú végzettség

Több éves gépipari vagy autóipari termeléstervezési tapasztalat

Angol vagy német nyelvtudás

LEAN ismeretek

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Havonta bónuszlehetőséget

7:00-tól 15:30-ig tartó munkavégzést

Kulturált, tiszta, rendezett, európai színvonalú munkakörnyezetet

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]