Termeléstervezési vezető

Álláslehetőség egy biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Közép-Magyarországon

Mik lesznek a feladataid?

Gyártási tervek készítése

A vevői igények és a vállalatirányítási rendszer alapján, műszakos/napi/heti gyártási tervek készítése

Komissiózási listák kiadása

Raktár felé alap- és rezsianyag, valamint félkész termék komissiózási listák kiadása

Előrejelzési listák kiadása

A beszerzés felé előrejelzési listák kiadása

Kapcsolattartás

Kapcsolattartás a kereskedelmi osztállyal a váratlan és sürgős vevő igényekről, a legrövidebb határidő megadása.

Gyártáskapacitás kihasználása

A vállalat maximális gyártási kapacitásának kihasználása, a rendelések időbeni kiszállítása

Folyamatos fejlesztés

A termeléstervezési rendszer folyamatos fejlesztése

Mérőszámok meghatározása

Mérő- és mutatószámok, valamint az azokhoz szükséges adatgyűjtési technikák meghatározása

Vezetőség támogatása

Vezetői döntések támogatása terv- tény kapacitások elemzésével

Vállalatirányítási rendszer karbantartása

Az integrált vállalatirányítási rendszer diszpozíciós és gyártási moduljának karbantartása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú logisztikai, műszaki vagy gazdasági végzettséged

5-8 éves, multinacionális gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalatod

SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszerismereted

Vezetői tapasztalatod, elemző - és problémamegoldó készséged

Felhasználói szintű számítógépes ismereted, aktív Excel tudásod

Aktív angol nyelvtudásod

Kiváló kommunikációs készséged

Szervezői készséged

Innovációs készséged

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő fizetést

Havonta bónuszlehetőséget

SZÉP kártya juttatást

Edenred utalványt