Termelési- és karbantartási vezető

A vállalat termelési és karbantartási területének irányítására keressük kollégánkat Jászárokszállásra.

Mik lesznek a feladataid?

Termelési menetrend kidolgozása és a gyártási terület létszámigényének meghatározása

A termelési tevékenység költségvetésének kialakítása

A termelési folyamatok folyamatos fejlesztése

Termelési és minőségi célok ellenőrzése, hibák feltárása és javítóintézkedések kidolgozása

A termelés pénzügyi mutatóinak nyomon követése, költség tervek készítése

Minőségi előírások követése, betartatása

A hatékonyságnövelés, az időben történő és hibamentes termelés, a selejt költség minimalizálása

Megfelelő együttműködés és koordináció kialakítása a társosztályok között

Új termékek gyártásba vitelének támogatása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú műszaki végzettséged

Vezető beosztásban szerzett tapasztalatod

Minőségirányítási rendszerismereted

Gyártáshoz szükséges gépek, berendezések, technológiák, anyagok ismerete

Munkaerő gazdálkodási ismereteid

Jártasságod folyamatfejlesztésben

Tárgyalóképes angol nyelvtudásod

MS Office felhasználói szintű ismereted

Üzleti, pénzügyi és management ismereteid

Jó kommunikációs és tárgyalási képességed

Problémamegoldó képességed

Alkalmazkodó képességed

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő fizetést

Céges gépjárművet

Cafeteria juttatást

Csoportos életbiztosítás

Negyedéves bónuszt

Munkába járási támogatást

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]