Termelési csoportvezető

Téged keresünk nyitott pozíciónkba Gyöngyösre.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

A beosztott munkavállalók munkaidejével történő elszámolás és jóváhagyás

A feladatok megfogalmazása és kiadása

Létszámigények meghatározása, részvétel a kiválasztási interjúkon

A teljesítmény értékelése

Képzési igények nyomon követése

Javaslattétel a béremelésre, bónuszra

Munkakörök kialakítása, áttervezése, munkaköri leírások elkészítése

A munkatársak informálása, véleményük meghallgatása, a belső kommunikáció működtetése

A munkavállalói problémák jelzése a HR felé, a munkavállalói konfliktusok kezelése

Részvétel munkabalesetek kivizsgálásában

KIT KERESÜNK?

Elvárásaink:

Középfokú végzettség

Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Jó kommunikációs készség

Önállóság és pontos munkavégzés

Határozott fellépés és felelősségvállalás a döntésekért

Vezetőként lelkesítő, motiváló hozzáállás

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Jelenléti bónuszt

Teljesítmény bónuszt

Meleg étkezési lehetőséget

Munkába járási támogatást