Terméktervező gépészmérnök

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Jászárokszállásra.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Új termékek fejlesztése, dokumentálása

Prototípusok gyártásának előkészítése, koordinálása

Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel

Termékek továbbfejlesztése, szükséges szerkezeti módosítások dokumentálása

Minőségbiztosítási rendszer szerinti munkavégzés

Egyéb osztályok támogatása (beszerzés, minőség, gyártás...)

Marketing és értékesítési részlegek támogatása műszaki kérdésekben a termékfejlesztés lépései során

Ötletek és új termékfejlesztési koncepciók kidolgozása

Költségcsökkentő programokban való részvétel

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Gépészmérnöki végzettséged

Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod

Kommunikációképes angol nyelvtudásod

ERP rendszerek ismereted

3D modellezés know-how (Solid Edge, Inventor, Pro Engineer) ismereted

ELŐNY ha van SAP ismereted is

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Munkába járás támogatása: 15 Ft/km

Cafeteria

Csoportos életbiztosítás

Negyedéves bónusz