Termékmenedzser

Álláslehetőség a világ egyik legismertebb hűtéstechnikai cégénél, Jászárokszálláson.

Mik lesznek a feladataid?

Termékcsoport gondozása

Magába foglalja a meglévő termék piacra történő be- és kivezetését, az árképzést és komplexitás kezelését

Felelősségvállalás a termékcsaládért

Szoros együttműködés megteremtése az értékesítéssel és a mérnökökkel. Értékesítési csapat támogatása nagyobb tendereknél

Termékfejlesztés koordinátása

Projektvezetőként a teljes termékfejlesztés felügyelete

Ütemterv készítése

Új termék létrehozására, fejlesztésére való ütemterv kidolgozása a termékkoncepció és az üzleti terv előkészítéséhez

Tréningek szervezése

A termékkel kapcsolatos rendszeres tréningek szervezése az értékesítő munkatársak és a vevők részére

Gyakori utazások

Új trendek megismerése, valamint a vevői igények megértése céljából

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú végzettséged (műszaki vagy gazdasági)

Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod

Több éves termékmenedzsmentben szerzett tapasztalatod

Gyakorlatod projektmenedzseri területen

Kiemelkedő érveléstechnikád

Utazási hajlandóságod, Európán belül (járványhelyzettől függően)

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodnak megfelelő kiemelt bérezés

Negyedévente bónuszlehetőséget

Cafeteria juttatást (br. 180.000 Ft / év)

Munkába járásod támogatását

Csoportos életbiztosítást

Hosszú távú munkalehetőséget