Technológus

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Nagykanizsára.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Műszaki 2D és 3D dokumentáció fogadása, iktatása, feldolgozása

Teríték képzés, kivágási technológiai felmérés, előtervezés

CAM program elkészítés RADAN és TOPS szoftveres támogatással

Gyártási dokumentáció összeállítása és naprakészen tartása

Technológiai projektek javaslata, végrehajtása, követése

Gyártásközi optimalizálások, hibajavítások (CAM)

Önfejlesztés, tréningek felderítése, részvétel

Kalkulációk, árajánlatok szakmai támogatása

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES

Elvárások:

Gépész műszaki szakközépiskola / szakirányú tanfolyam

Rajzi dokumentáció olvasás, 3D látás

Méretháló és tűrésmező elemzés

CAD rajzolási készség

MS office excel gyakorlottság szintű ismerete

Gépgyártás technológiai alapismeretek

Jó monotonitás tűrés, precizitás, pontosság

Elemző, analitikus gondolkodásmód

Egyedül végzett 2-3 műszakos munkarend

Előny, ha van:

1-2 éves gyártási tapasztalat

NC programozói ismeret

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Havi bónusz

Cafeteria

Edenred kártya