Szerviztechnikus

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Szombathelyen.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Nehézgépek (útjavító gépek, mezőgazdasági gépek) szerelése, javítása

Preventív karbantartási munkák elvégzése a szervízelt munkagépek vonatkozásában

Munkavégzés a partnercégek telephelyén

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Legalább középfokú iskolai végzettség

Nehézgép szerelésben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

Képesség önálló munkavégzésre

B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Alapszintű angol nyelvtudás előnyt jelent

MIT AJÁNLUNK?

Próbaidő után 400.000 Ft/hó fizetést

Szállást a munkahely közelében

Céges autót, magánhasználatra is