Stratégiai beszerző

Álláslehetőség a Jászságban világhírű multinacionális ipari gyártópartnerünknél.

Mik lesznek a feladataid?

Alkatrészek beszerzése

A felelősségi körbe tartozó meghatározott termékcsoportok/alkatrészek beszerzése a vállalat beszerzési stratégiájának megfelelően

Piacelemzés

Piacelemzés, potenciális beszállítók felkutatása, versenyeztetése és kiválasztása

Kapcsolattartás

Meglévő beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás, továbbá közreműködés az esetleges operatív logisztikai és minőségügyi feladatok megoldásában

Teljesítménykövetés

Beszállítók teljesítményének figyelemmel kísérése, beszállítók számának konszolidálása

Ártárgyalások

Ártárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása

Költségoptimalizálás

Költségcsökkentési lehetőségek folyamatos keresése

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú kereskedelmi, közgazdasági és/vagy műszaki végzettség

Gyártócégnél szerzett legalább 3 év beszerzői tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Stratégiai szemlélet, analitikus gondolkodás

Cél- és eredmény-orientált hozzáállás

Jó kapcsolatteremtő- és tárgyalókészség

Határozott fellépés

ERP rendszertapasztalat, SAP előny

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő bérezést

Negyedévente bónuszlehetőséget

Cafeteriát

Munkába járásod támogatását

Csoportos életbiztosítást

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]