Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Tiszaug
(Bács-Kiskun megye)

Digital Marketing Developer – Tiszaug

Digitális marketing szakértőt keresünk, mezőgazdasággal és kertészettel foglalkozó partnerünkhöz.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Utazás az EU-n belül, vevőlátogatások
  • Versenyképes fizetés
  • Különféle bónuszok
  • Lehetséges átköltözés segítése
  • Hosszú vagy rövid távú szerződés lehetősége
  • Fiatalos és innovatív munkahelyi környezet

Mi lesz a feladatod?

  • Olyan marketing stratégiák fejlesztése, amelyek összhangban vannak a tervezett célokkal
  • Influencer kutatás & menedzsment
  • Instagram & facebook oldalak menedzselése
  • Youtube megjelenések menedzselése
  • Új piacokra belépést segítő marketing stratégiák tervezése
  • A web "forgalom" növelése online csatornákon és a social média felületeken a megjelentetett tartalmak folyamatos frissítésével
  • Szerkesztői, kreatív és technikai support nyújtása a csapattagoknak
  • Brainstorming a csapattagokkal új marketing stratégiák kialakítása érdekében

Mit várunk el Tőled?

  • Tapasztalat digitális marketingben
  • Tapasztalat "influencer" kultúrával
  • Instagram, Facebook and Youtube tapasztalat
  • Utazási hajlandóság az EU-n belül
  • Középfokú angol nyelvtudás, magyar nyelvtudás nem feltétlenül szükséges!
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Energikus és lelkes hozzáállás
  • Gyors tartalomgyártásban (image/video) szerzett tapasztalat előny
  • Emberek irányításban szerzett tapasztalat
  • Külföldi tanulmányok vagy külföldi munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • 1-2 év iparági tapasztalat
  • Saját Instagram, Youtube profil

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 2015 óta fiatalos, innovatív szemléletével gyorsan növekvő vállalat, ma már 18 európai országba értékesítenek. Ügyfeleik főként a mezőgazdasági és kertészeti ágazatban tevékenykednek. Zöldterület-ápoláshoz, talajműveléshez és erdőgazdálkodáshoz szükséges gépeket szerelnek össze és értékesítenek.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás