Senior Marketing Manager (Tiszaug)

Tapasztalt Senior Marketing Manager kollégát keresünk Tiszaugra, egy gyorsan növekvő modern kereskedelmi vállalathoz, melynek ügyfelei főként a mezőgazdasági és kertészeti ágazatban tevékenykednek. A leendő munkatárs elsősorban az AgroHof számára lát el marketing tevékenységet, azonban hosszabb távon az is cél, hogy behozzon potenciális, új, a marketing szolgáltatást igénybe vevő megrendelőket.

Mik lesznek a feladataid, mint Senior Marketing Manager?

Olyan marketing stratégiák fejlesztése, amelyek összhangban vannak a tervezett célokkal

Influencer kutatás & menedzsment

Instagram & facebook oldalak menedzselése

Youtube megjelenések menedzselése

Új piacokra belépést segítő marketing stratégiák tervezése

A web "forgalom" növelése online csatornákon és a social média felületeken a megjelentetett tartalmak folyamatos frissítésével

Szerkesztői, kreatív és technikai support nyújtása a csapattagoknak

Brainstorming a csapattagokkal új marketing stratégiák kialakítása érdekében

TÉGED KERESÜNK!

Milyen elvárásaink vannak?

Tapasztalat digitális marketingben és az influencer kultúrában

Emberek irányításban szerzett tapasztalat

Utazási hajlandóság az EU-n belül

Középfokú angol nyelvtudás

Önálló és pontos munkavégzés

Energikus és lelkes hozzáállás

B kategóriás jogosítvány

Instagram, Facebook and Youtube tapasztalat

Előny, ha van:

Gyors tartalomgyártásban (image/video) szerzett tapasztalat

1-2 év iparági tapasztalat

Külföldi tanulmányok vagy külföldi munkatapasztalat

AMIT AJÁNLUNK:

Utazás az EU-n belül, vevőlátogatások

Versenyképes fizetés

Különféle bónuszok

Lehetséges átköltözés segítése

Hosszútávú szerződés lehetősége

Fiatalos és innovatív munkahelyi környezet

Bejárási támogatás

13. havi fizetés