Senior HR Generalista

Álláslehetőség egy több mint 25 éve működő, biztos alapokon nyugvó vállalatnál, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

Humánerőforrás gazdálkodás

HR tervezés, fejlesztés és elemzés

Munkaerő gazdálkodás biztosítása

Toborzás, kiválasztás, teljes körű felvételi folyamat, teljesítményértékelés és karrier menedzsment

Fluktuáció csökkentése

Munkaerő megtartási és fluktuáció csökkentési projektek koordinálása

Munkaügyi kapcsolatok kezelése

Kormányzati szervekkel, fejvadászokkal, munkaerő közvetítőkkel stb.

Kommunikáció koordinálása

A munkáltató és a munkavállalók között, HR területet érintő kommunikáció koordinálása

Bérszámfejtés támogatása

Bérszámfejtési munkafolyamatok támogatása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú (lehetőleg HR szakirányú) végzettséged

3-4 éves, HR területen szerzett releváns tapasztalatod

Munkaerő toborzásban, kiválasztásban, nyilvántartásban szerzett tapasztalatod

Naprakészen ismered a Munka Törvénykönyvét

Magabiztos Microsoft Office tudásod

Előny a versenyszférában, több száz főt foglalkoztató vállalatnál szerzett több éves tapasztalat

Előny az angol nyelvtudás

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes bérezést

Havi bónuszlehetőséget

Cafeteria juttatást (SZÉP kártya)

EDENRED kártya feltöltést (évi 100.000 Ft)

Melegétkezés támogatást - céges étkezdében (~ 50%)

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]