SAP projekt koordinátor/SAP Key User

Téged keresünk nyitott pozíciónkba Gyöngyösre.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Az üzleti folyamatok támogatása az SAP és kapcsolódó rendszereiben a telephelyen

A feltárt hibák és a megfogalmazott követelmények továbbítása a cégen belül

Információáramlás koordinációja a gyárvezetés és a felhasználók irányába

Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal, illetve az európai Application Manager csapattal

Javaslattétel az üzleti igényekhez kapcsolódó informatikai megoldásokra, azok kidolgozása és implementálása

Üzleti folyamatok dokumentálása

Képzések szervezése és lebonyolítása

KIT KERESÜNK?

Elvárásaink:

Felsőfokú végzettség

Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban is)

Minimum 3 éves tapasztalat Key User-ként

Gyártókörnyezetben szerzett munkatapasztalat

Előny:

SAP testreszabási ismeretek

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Jelenléti bónuszt

Teljesítmény bónuszt

Meleg étkezési lehetőséget

Munkába járási támogatást

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]