Rendszergazda

Dolgozz Gyöngyösön mint rendszergazda!
További információért görgess lentebb!

Mik lesznek a feladataid?

Felhasználók oktatása, támogatása, jogosultságok kezelése

Szerverek és az IT rendszerek folyamatos működésének biztosítása

Szerverek ellenőrzése, felügyelete

Számítógépes eszközök installálása, javítása, javíttatása, hálózatépítés támogatása, koordinálása

Vezetékes és vezeték nélküli kommunikációs vonalak működtetésének a biztosítása

A kommunikációs kapcsolatok, adatátviteli vonalak és berendezések állapotának figyelemmel kísérése, hibák gyors elhárítása

Egyéb, az IT rendszerek működésével kapcsolatos teendők ellátása

Folyamatos együttműködés a külföldi IT kollégákkal

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Informatikai érettségid

Rendszergazda képesítésed

1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod

Folyékony angol nyelvtudásod

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Jelenléti bónuszt

Teljesítmény bónuszt

Napi egyszeri meleg étkezést

Bejárási támogatást

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]