Recruiter (Budapest - home office)

A Jobtain HR Szolgáltató Kft. saját csapatának erősítésére Recruiter pozícióba új munkatársat keres. A leendő kolléga feladata az end-to-end recruitment folyamatok menedzselése lesz.

Milyen feladataid lesznek a recruiter pozícióban?

Toborzás-kiválasztási projektek teljes körű menedzselése elsősorban szellemi munkakörökre

Munkaköri profilok felvétele a cégek szakterületi vezetőivel

Toborzási csatornák meghatározása az egyes pozíciókra

Hirdetések előkészítése a marketing csapattal együtt

Szoros együttműködés a a jelöltek előszűrését végző call-center munkatársaival

A hirdetés útján kevésbé jól elérhető aktív és passzív jelöltek felkutatására

Jelöltek megszólítása, érdeklődésük felkeltése az ügyfeleinknél nyitott pozíciók iránt

Online, telefonos vagy személyes interjúk lebonyolítása, interjú összefoglalók elkészítése

A vezetők és a jelöltek támogatása a teljes kiválasztási folyamat során

Munkaerőpiaci változások és trendek követése

Adminisztrációs feladatok ellátása cégünk ATS rendszerében

Riportok, kimutatások készítése

KIT KERESÜNK?

Téged keresünk, ha:

Van felsőfokú végzettséged;

2-3 éves tapasztalatot szereztél toborzó munkakörben;

Középszinten, aktívan használod az angol nyelvet;

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;

Ismered és aktívan használod is a közösségi média felületeket;

Jól kommunikálsz és a kapcsolatfelvételi készséged szóban és írásban egyaránt kiváló;

Lelkes, motivált, proaktív a személyiséged;

Képes vagy önállóan végezni a munkádat;

Nyitott vagy a tanulásra, a folyamatos fejlődésre;

Előny, ha:

HR szakirányon végeztél;

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodnak megfelelő, versenyképes fizetést;

Cafeteria juttatást;

Nagyrészt otthonról történő munkavégzést;

Családias, támogató légkört;

Kiváló csapatot;

A munkaviszonyon kívül egyéb foglalkoztatási jogviszony lehetőségét;