Raktárvezető

Álláslehetőség egy biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

A raktár működtetése az optimális munkaerő gazdálkodás megteremtésével

A raktári folyamatok betartatása, azok rendszeres felülvizsgálata, szükség esetén fejlesztése

Szabályozási rendszerek működtetése, szükséges iránymutatások megtétele

A műszakvezetők munkájának ellenőrzése, koordinálása

A raktári csoport munkájának értékelése

Javaslatok tétele a folyamatok fejlesztésére, hatékonyabbá tételére

Az új dolgozók szakmai betanításában, fejlesztésében való közreműködés

Folyamatos javaslattétel a termelékenység hatékonyságának növelésére, a költségek csökkentésére

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES

Elvárások:

Középfokú végzettség

Minimum 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztala

Előny, ha van:

Multinacionális cégnél szerzett raktár vezetői tapasztalatod

Angol nyelvtudásod

Felsőfokú végzettséged

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

SZÉP kártya juttatást

EDENRED kártyát

A céges étkezdében történő meleg étkezés támogatást havi szinten -50%

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]