Raktári műszakvezető

Álláslehetőség egy több mint 30 éve működő, biztos alapokon
nyugvó gyártó cégnél, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

A raktári dolgozók munkájának irányítása, koordinálása, segítése, ellenőrzése

Szállítmányok ellenőrzése, raktári layout napi koordinálása

Készletgazdálkodási feladatok ellátása

Raktározási folyamatok ellenőrzése, koordinálása

A szállítási időpontok betartása és kiszállítások ellenőrzése

Az újonnan érkező munkavállalók szakmai betanítása

A raktározási folyamatok fejlesztésére és hatékonyabbá tételére javaslattétel

Rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrások optimális kihasználása

Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Középfokú iskolai végzettség

Legalább 3 év gyakorlat műszakvezetőként raktárban

Jó kommunikációs készség

Határozott fellépés, döntésképesség, felelősségvállalás a saját munkájáért és a csapat teljesítményéért

Vezetőként lelkesítő, motiváló hozzáállás

MS Office, Internet és valamilyen vállalatirányítási rendszer magabiztos használata

Önállóság és pontos munkavégzés

Több műszakos munkarend vállalása

OKJ Targoncavezető bizonyítvány, NKH gépkezelői vizsga és targoncavezetési gyakorlat

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetés

Bónusz az alapbér mellé

A bónusz kifizetése 50%-ban a cég eredményéhez, 50%-ban egyéni teljesítményhez kötött.

SZÉP kártya juttatás

Készpénz cafeteria EDENRED kártyára feltöltve negyedéves kifizetésekkel

A céges étkezdében történő meleg étkezés támogatása