Raktári csoportvezető

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Jászfényszarura, egy világhírű partnerünkhöz.

Mik lesznek a feladataid?

A területét érintő szakmai feladatok meghatározása, megszervezése és azok végrehajtásának ellenőrzése

Létszámigény meghatározása és nyomon követése illetve a működéshez szükséges létszám optimalizálása

Hatékony működéshez szükséges munkaidő-beosztás tervezése és megszervezése

A munkavállalók teljesítményének értékelése, rendszeres visszajelzés

Vállalati információáramlás elősegítése, osztályon belüli kommunikáció megfelelő működtetése

A raktárban tárolt anyagok biztonságos tárolása, kezelése, felügyelete és a pontos készlet nyilvántartása

Anyagok bevételezése, kiadásuk, kiszállításuk felügyelete

Tiszta és rendezett munkakörnyezet kialakítása és fenntartása, 5S betartása, szelektív hulladékgyűjtés

Egyéb, a raktár működésével kapcsolatos feladatok elvégzése

Raktári rend fenntartása, a raktár állagának megóvása, termék és állóeszköz vonatkozásában, nyilvántartás napi szintű ellenőrzése a fontosabb tárgyi eszközök tekintetében

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES

Elvárások:

Középfokú vagy szakmunkás végzettség

Releváns tapasztalat

Alapfokú számítógépes kézségek: jelenléti töltés, nyilvántartások, Excel használat

2 műszak vállalása

Előny:

Targoncás jogosítvány

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Jelenléti bónuszt

Teljesítmény bónuszt

Céges buszjáratokat