Operátor - tolmács ukrán nyelvtudással (Kiskunfélegyháza)

Megbízható, összeszokott csapatunkba ukránul beszélő operátorokat keresünk, akik – extra juttatásért cserébe – segítenek az ukrán és a magyar kollégák közötti kommunikációban.
A partnerünk egy világhírű sütőipari franchise vállalat, mely fagyasztott péksütemények előállításával foglalkozik.
Ingyenes szálláslehetőséget is biztosítunk.

Mik lesznek a feladataid?

A termékek sütőlemezre rakása és csomagolása

Kézi és gépi csomagolás elvégzése

Zacskók címkézése, kontrollmérés

A becsomagolt termékek kartonokba, majd raklapokra rakodása

Szükség esetén a kollégák közötti ukrán-magyar kommunikáció fordítása, tolmácsolás

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Ukrán és magyar nyelvtudás

8 általános végzettség

Jó vizuális és számolási készség

Precíz munkavégzés

Jó fizikai erőnlét és állóképesség

2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

Gyártósoron szerzett korábbi tapasztalat

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő bérezést műszakpótlékokkal

A tolmácsolásért havonta extra juttatást

Ingyenes szállást

Kulturált étkezőt, meleg tea és péksütemény korlátlan fogyasztását a munkaidő alatt

Ingyenes buszjáratokat a szállás és a gyár között

Havonta 4 kg pékárut hazavitelre ingyenesen

Öltözési és zuhanyzási lehetőséget, zárható szekrényt

Tiszta, rendezett munkakörnyezetet

Munkaruházatot és munkavédelmi cipőt