Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Sopron

Operátor – Sopron

Világhírű faipari és lakberendezési multinacionális vállalathoz keresünk operátor kollégákat! Ingyenes szállással, már 8 általános végzettséggel!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Stabil bérezés
  • Bejárási támogatás (bérlet támogatás vagy km díj)
  • Ingyenes szálláslehetőséget
  • Munkaruhát és öltözőt
  • Délutános és éjszakai pótlékot
  • A Jobtain csapatának teljes támogatása

Mi lesz a feladatod?

  • Termelési folyamatokban részvétel: Előgyalulás/válogatás, Végmegmunkálás, Kézi élszórás, Felületkezelés, Keretenyvezés, szerelés és csomagolás
  • Kiegészítő folyamatokban részvétel: Folyamatos fejlesztés, Nem megfelelő termékek kezelése, Készlet könyvelések, leltárak, Jelentések
  • Faipari megmunkáló gépeken/berendezéseken előkészítő és támogató műveletek elvégzése
  • Részvétel a munkaterület megbeszélésein
  • A rendszeresített termelési dokumentáció vezetése a belső előírásoknak megfelelően

Mit várunk el Tőled?

  • 8 általános végzettség
  • Monotonitástűrés, jó állóképesség
  • Megbízhatóság és csapatmunkára való hajlam
  • Folyamatos fejlődésre való törekvés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Faipari tapasztalat

Mit érdemes tudnod a cégről?

A céget 1943-ban alapították. A kezdetekkor még csak katalógusból megrendelhető és postai úton szállító szolgálatásként működött, mára azonban olyan globális lakberendezési márkává nőtt, amely a világ minden táján a megfizethető árakat, a dizájnt és a kényelmet jelenti az embereknek. Nagy utat tettek meg a szerény kezdetektől, de a jövőképük nem változott: szebb hétköznapokat szeretnének teremteni az emberek többsége számára.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Szakma nélkül
Szállással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás