Operátor (Sopron)

Operátor álláslehetőség Sopronban egy világhírű lakberendezési áruházlánc gyártóüzemében!

Milyen feladatok várnak az operátor munkakörben?

Termelési feladatok

Előgyalulás/válogatás, Végmegmunkálás, Kézi élszórás, Felületkezelés, Keretenyvezés, szerelés és csomagolás

Kiegészítő folyamatok

Folyamatos fejlesztés, Nem megfelelő termékek kezelése, Készlet könyvelések, leltárak, Jelentések

Támogató műveletek

Alapvetően faipari megmunkáló gépeken/berendezéseken előkészítő és támogató műveletek elvégzése.

Együttműködés

Részvétel a munkaterület megbeszélésein (pl. műszakindító megbeszélés), munkatársaival és vezetőivel együttműködés.

Ötletelésre lehetőség

Jobbító ötletekkel (Forgács program) fejlesztheti és segítheti a vállalati folyamatok hatékonyságát, ill. a termék minőségét.

Dokumentáció

A rendszeresített termelési dokumentáció vezetése a belső előírásoknak megfelelően.

KIT KERESÜNK?

Elvárásaink az operátor munkakörbe:

8 általános iskolai végzettség

Monotonitástűrés és jó állóképesség

Megbízhatóság és csapatmunkára való hajlam

Folyamatos fejlődésre való törekvés

Faipari tapasztalat előny

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Bejárási támogatást

Ingyenes szálláslehetőséget

Munkaruhát és öltözőt

Délutános és éjszakai pótlékot