Operatív igazgató

Gyártópartnerünk operatív igazgatót keres Jászberénybe. A cég fő profilja a vezetékkonfekcionálás, kábelkorbács gyártás és villamossági egységek szerelése.

Főbb feladatok:

Gyártástervezés

Üzemi kapacitásfejlesztés

Költséghatékony működés biztosítása

Létszámtervezés

Műszakvezetők felügyelete

Kapcsolattartás a megrendelőkkel

Együttműködés a minőségbiztosítással és a beszerzéssel

Beszámolás a cégvezetők felé

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettséged

5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod

Kommunikációképes angol nyelvtudásod

Felhasználói szintű MS Office ismereted​

Hasonló gyártási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő kompenzációs csomagot

Céges gépjárművet és telefont (magán használatra is)

Saját irodát

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]