NPI mérnök

Álláslehetőség egy több mint 30 éve működő, biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

NPI projektek

Új termékbevetési projektek teljes körű menedzselése és koordinálása

Termék design

Aktív részvétel a vevővel közösen végzendő termék design (DFMEA) készítésében

Ellenőrzési terv

Control Plan, FMEA készítésében való részvétel az árajánlat készítés időszakától

Feasibility study

Új termékek gyárthatósági vizsgálata

Gyártásfejlesztés

Gyártásfejlesztő javaslatok kidolgozása (CI)

Kapcsolattartás

Meglévő- és új vevőkkel való kapcsolattartás (műszaki és termékfejlesztési szinten)

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Gépészmérnök végzettséged

2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod

Fejlett problémamegoldó képességed

Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod

Utazási hajlandóságod

Magabiztos, határozott személyiséged

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Havonta bónuszlehetőséget

Cafeteria juttatást (SZÉP kártya)

Munkába járási támogatás

Hosszú távú munkalehetőség

Melegétkezés támogatása - céges étkezdében