Taksony
(Pest megye)

Nehézgépkezelő – Autódaru kezelő (4411)

Kína vezető építőipari vállalatának magyarországi képviselete a Budapest-Belgrád vasútvonal északi szakaszát építi Soroksár ás Fülöpszállás között. Ennek az európai szinten is kiemelkedő beruházásnak lehetsz most részese!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kimagasló alapbért, amelynek összege a tapasztalattól függ és egyéni megbeszélés alapján állapítják meg
  • Bejárási támogatás

Mi lesz a feladatod?

  • Építkezési elemek, betonaljak, gerendák emelése, pakolása billencsre autódaru segítségével
  • A gép használata előtt a biztonságos működtetés feltételeinek ellenőrzése
  • Időszakos és rendszeres karbantartás bonyolítása
  • Rendszeres feltöltés a működtetéshez szükséges folyadékokkal, illetve üzemagyaggal

Mit várunk el Tőled?

  • 4411 gépcsoportra vonatkozó hatósági vizsga és gépkezelői jogosítvány
  • C kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1 év tapasztalat autódaru kezelésében

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Vasút-, illetve közút építésében szerzett tapasztalat

Mit érdemes tudnod a cégről?

A senjangi székhelyű kínai vállalat mintegy 120 éves múltra visszatekintő, a világ vezető építőipari kivitelező cége, amely nemzetközi szinten több, mint 300.000 munkavállalóval büszkélkedik.

Magyarországi leányvállalata 2017. óta a Budapest-Belgrád vasútvonal építéséért felelős konzorcium tagjaként a vonal északi szakaszának megvalósulásáért felel, mely Soroksár és Fülöpszállás között épül folyamatosan.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás