Autódaru kezelő - 4411 (Tass)

Kína vezető építőipari vállalatának magyarországi képviselete a Budapest-Belgrád vasútvonal északi szakaszát építi Soroksár ás Fülöpszállás között. Ennek az európai szinten is kiemelkedő beruházásnak lehetsz most részese!

A senjangi székhelyű kínai vállalat mintegy 120 éves múltra visszatekintő, a világ vezető építőipari kivitelező cége, amely nemzetközi szinten több, mint 300.000 munkavállalóval büszkélkedik.

Magyarországi leányvállalata 2017. óta a Budapest-Belgrád vasútvonal építéséért felelős konzorcium tagjaként a vonal északi szakaszának megvalósulásáért felel, mely Soroksár és Fülöpszállás között épül folyamatosan.

Az építkezés telephelye jelenleg Tass településén van, ide keresünk 4411-es gépkezelői jogosítvánnyal rendelkező autódaru kezelő munkatársat februári kezdéssel!

autódaru kezelő Tass

Mik lesznek a feladataid autódaru kezelő munkatársként?

Építkezési elemek, betonaljak, gerendák emelése, pakolása billencsre autódaru segítségével

A gép használata előtt a biztonságos működtetés feltételeinek ellenőrzése

Időszakos és rendszeres karbantartás bonyolítása

Rendszeres feltöltés a működtetéshez szükséges folyadékokkal, illetve üzemagyaggal

KIT KERESÜNK?

Mire lesz szükséged?

Építő- és anyagmozgató gép kezelője OKJ-s bizonyítványra

4411 gépcsoportra vonatkozó hatósági vizsgára és gépkezelői jogosítványra

Érvényes GKI kártyára

Legalább 1 év tapasztalat arautódaru kezelésében

Hajlandóság több műszakban történő munkavégzésre

Előnyt jelent:

Vasút-, illetve közút építésében szerzett tapasztalat

Tass közeli lakóhely

A munkádért cserébe kimagasló kereseti lehetőséget ajánlunk. A jelentkezés után a béred a tapasztalatodtól függően állapítjuk meg, de minimum nettó 500.000 Forintot kínálunk.

A gép rendszeres feltöltése a működtetéshez szükséges folyadékokkal, illetve üzemagyaggal