Termelési műszakvezető

Álláslehetőség egy több mint 25 éve működő, biztos alapokon
nyugvó vállalatnál, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

A műszakban dolgozó kollégák irányítása, koordinálása, segítése és munkájuk ellenőrzése

Gyártó-termelő vállalatként a gépek és berendezések ellenőrzési és karbantartási utasításainak betartatása

Részvétel a hibajavítási és megelőzési tevékenységekben

Költséghatékonyságra vonatkozó javaslatok megfogalmazása

A munkatársak munkájának fejlesztése, támogatása és teljesítményük ösztönzése a minőségi mutatók folyamatos javítása érdekében

Napi, heti és havi riportálási kötelezettség az üzemvezető felé

A rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrások biztosítása és optimális kihasználása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Középfokú iskolai végzettség

Legalább 3 év gyakorlat műszakvezetőként gyártó-termelő vállalatnál

Jó kommunikációs készség

Önállóság és pontos munkavégzés

Határozott fellépés és felelősségvállalás a döntésekért

Vezetőként lelkesítő, motiváló hozzáállás

MS Office, Internet és valamilyen vállalatirányítási rendszer magabiztos használata

Több műszakos munkarend vállalása

B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előny, ha van:

Tapasztalat a következő technológiák valamelyikében: CNC, préselés, hegesztés, porfestés, szerelés

Kommunikációképes idegen nyelvtudás (angol és/vagy német)

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetés + bónusz

SZÉP kártya juttatás

Teljesítmény bónusz

Készpénz cafeteria EDENRED kártyára feltöltve negyedéves kifizetésekkel

A céges étkezdében történő meleg étkezés támogatása