Műszakvezető (Szeged)

Műanyagipari gyártópartnerünk üzemébe új munkatársat keresünk Műszakvezető munkakörbe.

Mik lesznek a feladataid, mint műszakvezető?

Műanyag granulátum-gyártó gépsorok beállítását, kezelését végző kollégák napi munkájának koordinálása

Termelésben felmerülő problémák kezelése, megoldási javaslatok megtétele

Gyártási paraméterek folyamatos ellenőrzése és a stabil gyártás biztosítása

Folyamatos együttműködés a társosztályokkal, riportálás a közvetlen felettesnek

Aktív részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében

Gyártásközi átállás előkészítése, felügyelete

Legyártott termékek gyártásközi minőségellenőrzésének elvégzése

Munkautasítások szerinti munkavégzés

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Minimum szakmunkás végzettség

Termelésben szerzett tapasztalat

Precíz, önálló munkavégzés

4 műszakos munkarend vállalása

Felelősségtudó, megbízható személyiség

Kiváló kommunikációs - és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat

Targonca vezetői jogosítvány

30 éves, stabil, magyar munkáltatót, amely eddig a legnehezebb válságok idején is teljes létszámmal és eredményesen működött

Határozatlan idejű munkaszerződéssel kínálunk hosszú távú munkalehetőséget

Versenyképes fizetés, amely folyamatosan nő a nálunk töltött idővel (már három hónap után is)

Havi fizetésen felül 3 havonta bónuszt a gyártó részleg teljesítménye alapján

Targonca vezetői jogosítvány megszerzésének lehetőségét

Részletes betanítási és oktatási programot

Teljes munkaruházatot