Műszakvezető (Jászfényszaru)

Álláslehetőséget kínálunk egy nemzetközileg elismert vegyipari cégnél Jászfényszarun műszakvezető munkakörbe, angol nyelvismerettel!

Mik lesznek a feladataid, mint műszakvezető?

Műszak irányítása

Termelési terv végrehajtása

Munkavállalók napi munkájának irányítása az adott műszakban

Jelentések készítése

Termelési dokumentációk készítése

Kapcsolattartás a társosztályokkal

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Legalább középfokú végzettség

Angol nyelvismeret

Gyártócégnél szerzett tapasztalat

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes juttatási csomag

Munkába járás támogatása

Ingyenes buszjárat Hatvan, Lőrinci, Jászberény településekről

Multinacionális munkakörnyezet

Közvetlen, informális munkahelyi légkör

Szakmai fejlődési lehetőség