Műszaki osztályvezető

Álláslehetőség egy biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Közép-Magyarországon

Mik lesznek a feladataid?

Műszaki támogatás ajánlatadásnál

Éves karbantartási ütemterv készítése

Vevői igények, elvárások érvényesítése a technológiai folyamatokban

Külső és belső minőségi problémák kivizsgálásában, megoldásában és bevezetésében való aktív részvétel

Keletkezett selejtek kivizsgálásában részvétel, elemzése és javító intézkedések azonnali bevezetése, dokumentálása

Gyártáshoz szükséges műszaki dokumentáció készítése

Műszaki fejlesztések, beruházások tervezése teljes műszaki és költségelemzéssel, jóváhagyásra való előterjesztése

Célgépek, szerszámok, kopóelemek terveztetése, dokumentálása, gyártatása, üzembe helyezése

Költséghatékony technológiák bevezetése, folyamatos felügyelete

Vállalatirányítási rendszer területéhez tartozó feladatainak naprakész vezetése, karbantartása

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség

Hasonló pozícióban eltöltött legalább 3 év szakmai tapasztalat

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Konstruktív, precíz munkavégzés

Cél- és megoldás orientált

Felhasználói MS-Office ismeretek

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Vállalati gépkocsit

Béren kívüli juttatásokat: Edenred utalvány, Szép Kártya

Havi bónuszt