Műszaki értékesítés-támogató (Nagykanizsa)

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Nagykanizsára.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Árajánlatok alapját képző műszaki kalkuláció elkészítése

Új illetve módosított műszaki 2D és 3D dokumentáció fogadása, iktatása, feldolgozása

Teríték képzés, technológiai felmérés, előtervezés

Technológia lépések felmérése, felbontása, összeírása

Szerszámszükséglet tervezése, költségbecslése

Vásárolt alkatrészek árajánlatainak beszerzése

Műszaki kapcsolattartás vevőkkel

Árajánlatok kiadása, árak karbantartása

Költség optimalizálási projektek végrehajtása

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES

Elvárások:

Gépész műszaki szakközépiskola / szakirányú tanfolyam

Tökéletes 2D rajzolvasási ismeret

Méretháló és tűrésmező elemzés

3D látás

MS office excel gyakorlottság szintű ismerete

Gépgyártás technológiai alapismeretek

Alapszintű angol nyelvtudás – középhaladó és beszéd előny

Analitikus gondolkodásmód

Pontosság, precizitás, jó monotonitás tűrés

Előny, ha van:

1-2 éves gyártási tapasztalat

1-2 éves fémmegmunkálás technológiai tapasztalat

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Havi bónuszt

Cafeteriát