Minőségellenőr (Jászberény)

Keressük új minőségellenőr kollégánkat, aki segít nekünk a félkész és a késztermékek vizuális és méréses ellenőrzésében. Jelentkezz az állásra, ha van 3 év releváns tapasztalatod! Havi és negyedéves bónuszokkal, multinacionális környezettel várunk.

Mik lesznek a feladataid minőségellenőrként?

Félkész és késztermékek vizuális és méréses ellenőrzése az előzetes instrukciók alapján

A hibák megjelölése és pontos rögzítése az IMFR rendszerben

A nem megfelelőnek jelölt termékek kezelése (zárolás és eszkaláció)

Az egyszeri eltérési engedélyek és a műszaki változások megismerése, nyomon követése

Az ellenőrzési kritériumrendszer adaptálása

A hibásnak jelölt termékek gondos elkülönítése

TÉGED KERESÜNK!

Elvárások:

Középfokú végzettség

Minimum 3 év releváns tapasztalat

Rugalmasság

Kitűnő látásélesség

3 műszakos munkarend vállalása

Szükség szerint túlóra vállalása

MIT AJÁNLUNK?

Hosszú távú munkalehetőséget

A tapasztalatodnak megfelelő órabért

Havi és negyedéves bónuszokat

Új, modern irodát

Multinacionális környezetet