Minőségbiztosítási mérnök (Jászberény)

Jászberényi partnervállalatunk az autóiparban tevékenykedik és műanyag alkatrészek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az ő csapatukba keresünk tapasztalt minőségbiztosítási mérnök kollégát.

Partnercégünk fröccsöntött alkatrészek globális gyártója, elsősorban az autóipari ágazatban tevékenykedik. Az innovációra és a fenntartható megoldásokra összpontosítanak, melyek segítenek ügyfeleiknek a termékköltségek és a jármű súlyának csökkentésében. Partnereik között olyan vállalatok találhatóak, mint az Aston Martin, Bentley, Jaguar, McLaren, Nissan, Suzuki és Toyota.

Mik lesznek a feladataid minőségbiztosítási mérnökként?

Folyamatok és alkatrészek minőségügyi követelményeinek megtervezése vevői specifikációk és elvárások alapján

Reklamációk kezelése, bemintázások, mérnöki változtatások kezelése

Aktív közreműködés vevői és beszállítói auditokon

Dokumentációk kezelése és nyomon követése (8D, FC, FMEA, CP)

Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal

TÉGED KERESÜNK!

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség

3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat az autóipar területén

Minőségügyi szabványok és autóipari követelmények ismerete (IATF 16949)

Autóipari minőségbiztosítási eszközök ismerete (APQP, PPAP, SPC, MSA)

PDCA, 8D, 5WHY módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazása

Műanyag fröccsöntési technológia ismerete

Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban

Angol nyelv ismerete szóban és írásban

MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes juttatási csomagot

Szakmai tréningeken való részvételt

Jó hangulatú, fiatalos, proaktív csapatot

Modern irodai környezetet

Hosszútávú munkalehetőséget

Lehetőséget külföldi szakmai utazásokra

A munkavégzéshez szükséges lap-topot, telefont

Bejárási támogatást: a bérlet 100%-ának térítését vagy üzemanyag hozzájárulást 15 Ft/km értékben