Minőségbiztosítási mérnök

Álláslehetőség egy biztos hátterű, magyar tulajdonú vállalatnál Jászberényben

Mik lesznek a feladataid?

Gyártási folyamatok ellenőrzése

Minőségbiztosítási rendszerek működtetése

Vevői reklamációk kezelése

Selejt csökkentési folyamatok koordinálása

Termékfejlesztési folyamatok koordinálása

Külső és belső auditok előkészítése

A cég képviselete az auditok során

Dokumentáció készítése, aktualizálása

Beszámolás a cégvezetők felé

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú szakirányú végzettséged

5 év minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalatod

Kommunikációképes angol nyelvtudásod

Szabványokról, hibafeltárási, hibaelemzési módszerekről ismereted

Felhasználói szintű MS Office ismereted

Utazási hajlandóságod

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő kompenzációs csomagot

Céges laptopot és telefont (magán használatra is)

Saját irodát

Munkába járási támogatást

Hosszú távú munkalehetőséget