Mérnökségvezető

Álláslehetőség egy több mint 30 éve működő, biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Nagykanizsán.

Mik lesznek a feladataid?

Mérnökség szervezése

A mérnökség hatáskörébe tartozó tevékenységek munkájának szervezése, irányítása (CNC programozás, NPI mérnökség, gyártástámogatás)

Szakmai fejlesztés

A szervezet szakmai fejlesztése, szervezeti hatékonyság növelése

Gyártóeszközök meghatározása

Gyártóeszközök és gyártási segédeszközök meghatározása, fejlesztése és optimalizálása

Gyártómódszerek meghatározása

Gyártási módszerek, folyamatok meghatározása és optimalizálása

Adatbázisok létrehozása

SAP technológiai adatbázisok létrehozása, karbantartása

Dokumentációk előállítása

Gyártási dokumentációk előállítása, karbantartása

Adatok mérése

Gyártási tény adatok visszamérése, tapasztalatok visszacsatolása

Követelmények biztosítása

Gyártás minőségi követelményeinek, problémáinak feltárása, biztosítása

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Gépész (tervezőmérnök, gyártómérnök, üzemmérnök) felsőfokú végzettség

VAGY technikusi végzettség és szakirányú tanfolyam + 2-3 éves gyártómérnöki, technológiai szakirányú tapasztalat

2-3 éves 5-10 fős csapattal vezetési tapasztalat

2-3 éves gyártás technológiai tapasztalat (lemez illetve fémmegmunkálás)

Gépgyártás technológiai-minőségi összefüggés szintű ismeretek

Rajzos dokumentáció olvasási képesség

Méretháló és tűréslánc elemzés, számolás

MS office excel készségszintű ismerete

Angol nyelvtudás középfokon (szóban és írásban)

Előnyt jelent:

CAD rajzolási készség, CAM ismeret

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő fizetést

Havonta bónuszlehetőséget

EDENRED kártya juttatást

Kulturált, tiszta, rendezett, európai színvonalú munkakörnyezetet