Mérnök értékesítő

Új kollégánkat keressük nyitott pozíciónkra Tápiószőlősön.
Ha magadra ismersz, jelentkezz és légy tagja egy szuper csapatnak!

Mik lesznek a feladataid mérnök értékesítőként?

Új vevők felkutatása és megrendelések, szerződések megkötése

Vevői kapcsolattartás – account management

Projekt menedzseri feladatok ellátása

Meglévő vevők változásainak (szerződés, új termék bevezetés, stb.) kezelése

Új vevői igények feltérképezése, ajánlatok kiküldése és azok nyomon követése

Igény esetén árkalkulációk készítése

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú, preferáltan mérnöki végzettség

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Legalább 3 év releváns tapasztalat

MS Office csomag felhasználói szintű ismerete

Értékesítői attitűd és jó kapcsolatteremtő készség

Magabiztos, határozott kommunikáció és jó tárgyalási készség

Nyitottság a finomlemezmegmunkálás iparág megismerésére

B kategóriás jogosítvány

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő fizetést

Havi bónuszt

Érdekes és szakmai kihívást jelentő feladatokat

Kiváló csapatot és támogató vezetőket

Kulturált, tiszta, rendezett, európai színvonalú munkakörnyezetet

Folyamatos tudásfejlesztést különböző képzések segítségével