Online marketing
vezető

Nekünk szükségünk van egy tapasztalt vezetőre, Neked pedig egy munkahelyre, ahol megbecsülik a képességeidet, szakmai tapasztalataidat.

A Jobtain HR szolgáltató Kft. egy közel húsz éve alapított, száz százalékban magyar tulajdonban álló munkaerő-kölcsönző cég. Elsősorban kékgalléros toborzással foglalkozunk, vagyis alacsonyabb iskolai végzettségű dolgozóknak ill. szakmunkásoknak segítünk elhelyezkedni nagy múltú, akár világhírű (pl. Fornetti, Electrolux, Samsung, Flex), cégeknél. A marketing csapatunknak két irányú épp emiatt a feladatköre: éppúgy meg kell szólítanunk az álláskeresőket (B2C), ahogy a cég- és HR vezetőket is (B2B). Ehhez több weboldal, Social oldalak (Fb, Insta, LinkedIN, YT) és Facebook csoportok, Facebook és Google Ads hirdetési fiókok, és a mérésekhez szükséges alapvető platformok (Search Console, Google Analytics, illetve GTM révén bármi amit szeretnénk) állnak jelenleg rendelkezésre. Sajnos, megfelelő létszám és szakértelem hiányában eddig mindezen területeken csak felszínes tevékenységet végeztünk, ezért is van szükségünk valakire, aki koordinálni, motiválni, ellenőrizni és fejleszteni tudna egy 2-3 fős marketing csapatot.

Mik lesznek a feladataid?

Koordinálás

Egy három fős marketing csapat munkájának koordinálása és szakmai támogatása, csapattagok motiválása

Oktatás

A marketinges csapat szakmai fejlődésének biztosítása belső és külső tréningek révén ill. alapszintű marketing oktatás a Jobtain többi munkatársának

Teljesítményelemzés

A csapat egyéni és közös teljesítményének folyamatos monitorozása, hiányosságok felderítése és megoldása

Riportálás

Beszámoló adott időszakban, B2B és B2C irányokban, történt tevékenységekről; időszaki és átfogó eredmények riportálása a vezetőség felé

Új irányok keresése

A hatékonyság jegyében új eszközök, csatornák, platformok, trendek keresése, kipróbálása, sikeresség esetén bevezetése

Stratégia kialakítása

Hosszú és rövid távú marketing stratégia kialakítása, bemutatása a vezetőségnek, kivitelezéséhez szükséges feltételek megteremtése, időszak végén riportálás

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

min. 2 év csoport- vagy középvezetői tapasztalatod

rendszer- és tulajdonosi szemléleted

min. alap szintű Google Ads, SEO és Social marketing ismereteid

Haladó szintű ismereteid Google Analytics és egyéb elemző platformok (pl. Semrush, Hotjar, SimilarWeb) használatában

ambíciód a tanulásra, fejlődésre és a tudásod megosztására

Képességed az önálló munkavégzésre és a szakmai véleményed laikusok számára is érthető prezentálására

Akár havi bruttó 750.000Ft fizetést (min. 1-2 éves releváns vezetői tapasztalat esetén)

A hatékony munkához szükséges technikai eszközöket és licenszeket

Belső és külső szakmai képzéseken, rendezvényeken való részvételi lehetőséget

Home Office lehetőséget (egyeztetés szerint)

Ötletekre és javaslatokra nyitott, a szakmai tapasztalatot megbecsülő vezetőséget

Az elvárt eredményekhez igazodó marketing büdzsét